• Menedzser asszisztens

Menedzser asszisztens

13 június 2022

Munkavégzés helye: Budapest
Elvárt kompetenciák:
Jelentkezési határidő: 2022.07.15.
Kontakt: [email protected]

Mit kell tudni a BDO-ról

A BDO egy nemzetközi hátterű cég, amely közel 170 országban van jelen, ám az irodák helyi stratégiai döntések alapján működnek. Magyarországon 7 üzletágunkkal széles palettát kínálunk ügyfeleink számára. Ehhez fontosnak tartjuk a naprakész tudást, ezért kollégáink fejlődésére, karrierútjára különösen nagy hangsúlyt fektetünk, mindezt egy dinamikusan változó és fiatalos, jó hangulatú közegben.

Csatlakozz hozzánk Te is Menedzser asszisztens pozícióba!

Miért jó választás a BDO?

  • Fejlődési lehetőséget és karrierutat biztosít;
  • Tanfolyamokon, továbbképzéseken vehetsz részt;
  • Fiatalos, befogadó csapat vár Rád;
  • Jól felszerelt munkahelyet és kellemes munkakörnyezetben dolgozhatsz;
  • Versenyképes jövedelmet, cafeteriát adunk;
  • Lehetőséget kínál a hibrid munkavégzésre (heti 3 nap home office);
  • Tömegközlekedéssel kiválóan megközelíthető modern irodával rendelkezünk.

Kit keresünk?

  • Több éves asszisztensi tapasztalatod van, irodai asszisztensi munkakörben;
  • A precizitás és a pontosság számodra nem kérdés;
  • Könnyedén használod az angolt a napi munkavégzésed során szóban és írásban egyaránt;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességed van.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Számlázási feladatok ellátásában;
  • Projektek státuszainak lekövetésében és adminisztrálásában;
  • Szerződési folyamatok lebonyolításában;
  • A cégcsoport többi üzletágával együttműködve különböző riportok előkészítésében;
  • Prezentációk, ajánlatok és döntés előkészítő anyagok összeállításában;
  • Ügyfél adatbázisunk aktualizálásában;
  • Rendezvények, csapatépítők szervezésesében.

Előnyt jelent:

  • NAVISION vagy CRM rendszerek használata terén gyakorlattal rendelkezel;
  • Van tapasztalatod társosztályokkal való együttműködésben.

BDO: ahol sikerünk kulcsa a közösség, tudás és teljesítmény!
Csatlakozz hozzánk és építsd velünk a karriered!