• Bérszámfejtési csoportvezető

Bérszámfejtési csoportvezető

07 június 2022

Munkavégzés helye: Budapest
Elvárt kompetenciák: probléma megoldó képesség
Jelentkezési határidő: 2022.07.31.
Kontakt: [email protected]

Mit kell tudni a BDO-ról

A BDO egy nemzetközi hátterű cég, amely közel 170 országban van jelen, ám az irodák helyi stratégiai döntések alapján működnek. Magyarországon 7 üzletágunkkal széles palettát kínálunk ügyfeleink számára. Ehhez fontosnak tartjuk a naprakész tudást, ezért kollégáink fejlődésére, karrierútjára különösen nagy hangsúlyt fektetünk, mindezt egy dinamikusan változó és fiatalos, jó hangulatú közegben.

Miért jó választás a BDO?

  • Fejlődési lehetőséget és karrierutat biztosít;
  • Tanfolyamokon, továbbképzéseken vehetsz részt;
  • Betekinthetsz különböző méretű cégek bérszámfejtési folyamataiba;
  • Lehetőséget kínál a hibrid munkavégzésre (heti 2-3 nap home office);
  • Tömegközlekedéssel kiválóan megközelíthető modern iroda.

Kit keresünk?

  • Bérszámfejtőként legalább 5-8 év tapasztalatra tettél szert, és már csoportvezetői szerepben is kipróbáltad magad;
  • TB és adójogszabályok naprakész ismeretével rendelkezel;
  • Magabiztos az angol nyelvtudásod;
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képességed van.,

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Ügyfelek részére nyújtott magas minőségű bérszámfejtési szolgáltatás biztosítása;
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel és a hatóságokkal;
  • Havi zárás felügyelete, bevallások, adatszolgáltatások elkészítésének támogatása;
  • Csapat irányítása, a csapattagok szakmai előmenetelének támogatása, visszajelzés nyújtása;
  • Bérszámfejtési folyamatok felülvizsgálata, javaslatok a hatékonyság növelésére, folyamatok automatizálásban való aktív részvétel

BDO: ahol sikerünk kulcsa a közösség, tudás és teljesítmény!

Csatlakozz hozzánk és építsd velünk a karriered!