• Risk Assistant

Risk Assistant

13 június 2022

Munkavégzés helye: Budapest
Elvárt kompetenciák:
Jelentkezési határidő: 2022.07.31.
Kontakt: [email protected]

Mit kell tudni a BDO-ról

A BDO egy nemzetközi hátterű cég, amely közel 170 országban van jelen, ám az irodák helyi stratégiai döntések alapján működnek. Magyarországon 7 üzletágunkkal széles palettát kínálunk ügyfeleink számára. Ehhez fontosnak tartjuk a naprakész tudást, ezért kollégáink fejlődésére, karrierútjára különösen nagy hangsúlyt fektetünk, mindezt egy dinamikusan változó és fiatalos, jó hangulatú közegben.

Mi a BDO-nál értékeljük az elkötelezett emberek teljesítményének erejét!

Csatlakozz hozzánk Te is Risk Assistant pozícióban!

Kit keresünk?

  • Fontosnak tartod a szabályokat, objektív vagy és nyitott az új információkra?
  • Szeretnéd rendszer szinten átlátni egy nemzetközi hátterű vállalat működését?
  • Odafigyelsz a legapróbb részletekre, ugyanakkor szeretnéd átlátni a komplex folyamatokat is?
  • Nem okoz gondot, ha monotonabb feladatokat kell megoldanod?
  • Legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel és nem ijedsz meg az Exceltől?
  • Akár pályakezdőként vagy néhány év tapasztalattal a hátad mögött, ha a válaszod IGEN, akkor te vagy a mi emberünk!

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • A BDO Magyarország leányvállalatainak működésével kapcsolatos kockázatkezelési folyamatok támogatása
  • Új ügyfelek átvilágítása, új megbízások kockázati szempontú ellenőrzése és ezek értékeléseinek előkészítése a Risk Manager számára
  • Nemzetközi függetlenségi vizsgálatok előkészítése és elindítása
  • Vezetői riportok Excel alapú előkészítése
  • Hazai és nemzetközi szabályozási környezet figyelemmel kísérése és a változások implementálása
  • A BDO üzletágak támogatása a pénzmosás megelőzésével kapcsolatos kötelezettségek dokumentálásában és a felmerült pénzmosási kérdések kezelésében

Előnyt jelent:

  • 1-1,5 év munkatapasztalat
  • Gazdasági területen szerzett diploma (előny, de nem feltétel)

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Szakmai továbbképzések és magas fokú szakértelem
  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Hibrid munkavégzési lehetőség
  • X. kerületi iroda, amely tömegközlekedéssel kiválóan megközelíthető

BDO: ahol sikerünk kulcsa a közösség, tudás és teljesítmény!
Csatlakozz hozzánk és építsd velünk a karriered!