• ERP Tanácsadó

ERP Tanácsadó

20 június 2022

Munkavégzés helye: Budapest
Elvárt kompetenciák:
Jelentkezési határidő: 2022.07.15.
Kontakt: [email protected]

Mit kell tudni a BDO-ról

A BDO egy nemzetközi hátterű cég, amely közel 170 országban van jelen, ám az irodák helyi stratégiai döntések alapján működnek. Magyarországon 7 üzletágunkkal széles palettát kínálunk ügyfeleink számára. Ehhez fontosnak tartjuk a naprakész tudást, ezért kollégáink fejlődésére, karrierútjára különösen nagy hangsúlyt fektetünk, mindezt egy dinamikusan változó és fiatalos, jó hangulatú közegben.

Csatlakozz hozzánk és építsd velünk a karriered!

Miért jó választás a BDO?

  • Több, változatos IT projektben részt vehetsz;
  • Megismerheted számos vállalat működését, folyamatait.
  • Fejlődési lehetőséget és karrierutat biztosítunk;
  • Tanfolyamokon, továbbképzéseken vehetsz részt;
  • Az angol nyelv tudásodat folyamatosan fejlesztheted;
  • Lehetőséget kínálunk a hibrid munkavégzésre (heti 2-3 nap home office);
  • Tömegközlekedéssel kiválóan megközelíthető modern irodában dolgozhatsz;

Kit keresünk?

  • Pénzügyi, számviteli területen tanulsz/tanultál;
  • Erős felhasználói számítógépes ismeretekkel rendelkezel;
  • Jó kommunikációs készséged van, írásban és szóban egyaránt.
  • Kellően rugalmas és ügyfél-orientált vagy, a kihívásoktól sem riadsz vissza és hiszel az újításokban is;
  • Csapatjátosként gondolkodsz de precíz, pontos önálló munkavégzésre is képes vagy;
  • Előny, ha van már 1-2 év könyvelői, kontrolleri tapasztalatod.

Milyen feladatokban számítunk Rád?

  • Ügyfelektől beérkező bejelentések dokumentálása, kivizsgálása, megoldása;
  • Microsoft alapú ERP rendszerekkel kapcsolatos szoftverkezelési tanácsadás, oktatások tartása;
  • A rendszerek funkcionális tesztelése;
  • Üzleti igények felmérése, specifikálása.

Hol van az iroda?

  • Ha nem otthonról dolgozol, akkor irodánkat a X. kerületben könnyen megközelíthető helyen, metró, busz és több villamos vonalán éred el, ahonnan már csak pár perc sétát kell megtenned. Autóval érkeznél? Ez esetben parkolási lehetőséget is biztosítunk.
  • Irodaházunkban étterem, a közelben pedig két bevásárlóközpont vár Rád. A nap folyamán pedig szolgáld ki és frissítsd fel magad konyhánkban egy finom kávéval vagy teával!

BDO: ahol sikerünk kulcsa a közösség, tudás és teljesítmény!