• Bérszámfejtő

Bérszámfejtő

07 június 2022

Munkavégzés helye: Budapest
Elvárt kompetenciák:
Jelentkezési határidő: 2022.06.30.
Kontakt: [email protected]

Mit kell tudni a BDO-ról

A BDO egy nemzetközi hátterű cég, amely közel 170 országban van jelen, ám az irodák helyi stratégiai döntések alapján működnek. Magyarországon 7 üzletágunkkal széles palettát kínálunk ügyfeleink számára. Ehhez fontosnak tartjuk a naprakész tudást, ezért kollégáink fejlődésére, karrierútjára különösen nagy hangsúlyt fektetünk, mindezt egy dinamikusan változó és fiatalos, jó hangulatú közegben.

Mi a BDO-nál értékeljük az elkötelezett emberek teljesítményének erejét!

Csatlakozz hozzánk Te is Bérszámfejtő pozícióban.

Kit keresünk?

  • Szakirányú, legalább középfokú képesítéssel (TB ügyintézői, bérügyintézői) rendelkezel
  • 2-3 év tapasztalatos van teljes körű bérszámfejtésben
  • Az angol nyelvű kommunikáció sem okoz gondot
  • Önálló, precíz és lelkiismeretes vagy a munkádban
  • Jól tudsz priorizálni
  • Megvan benned a szakmaszeretet

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • Teljes körű bérszámfejtés és TB ügyintézésben
  • Folyamatos kapcsolattartásban a külső ügyfelekkel
  • Bevallás, riportok, adatszolgáltatások és statisztikák készítésében (Hatóságok és ügyfelek felé)

Előnyt jelent:

  • Kifizetőhelyi ügyintézésben szerzett tapasztalat, gyakorlat
  • Hasonló szolgáltatónál szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Jól felépített karrierutat
  • Fiatalos, befogadó csapatot
  • Jól felszerelt munkahelyet és kellemes munkakörnyezetet
  • Családbarát munkahelyet
  • Rövid pénteket a nyári hónapokban

BDO: ahol sikerünk kulcsa a közösség, tudás és teljesítmény!
Csatlakozz hozzánk és építsd velünk a karriered!