• Befektetés elemző

Befektetés elemző

08 június 2022

Munkavégzés helye: Budapest
Elvárt kompetenciák: elemzőképesség
Jelentkezési határidő: 2022.06.30.
Kontakt: [email protected]

A BDO Magyarország hazánk legnagyobb magyar tulajdonban lévő pénzügyi tanácsadó vállalata. Budapesti irodánk 1989 óta sikeresen működik, fejlődik és bővül folyamatosan. Ügyfeleink számára a nemzetközi mintát követve kínálunk teljes körű könyvelői, könyvvizsgálati és pénzügyi tanácsadási szolgáltatást. Jelenleg 7 üzletágunk van, melyből a Pénzügyi tanácsadás üzletághoz keresünk kollégát.

A BDO Magyarország Pénzügyi Tanácsadó Zrt. munkatársat keres

BEFEKTETÉS ELEMZŐ

munkakörbe

Feladatok részletesen:

  • részvétel M&A tranzakciós és banki finanszírozási projektekben;
  • vállalatértékelések, üzleti tervek elemzése, elkészítése;
  • cégátvilágításhoz kapcsolódó feladatok elvégzése;
  • a fejlesztési és befektetési lehetőségek elemzése és értékelése;
  • döntéstámogató prezentációk, pénzügyi modellek, megtérülés számítások készítése;
  • teaserek, információs memorandumok összeállítása;
  • piaci trendek, iparági versenytársak elemzése, előrejelzések készítése;
  • kapcsolattartás a projektvezetőkkel és ügyfelekkel.

Elvárások:

  • preferált a felsőfokú közgazdasági/ pénzügyi/ számviteli végzettség (MSc);
  • 0-2 év munkatapasztalat;
  • vállalati pénzügy, számviteli és adózási ismeretek;
  • üzleti területen tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • régiós nyelv ismerete előny
  • üzleti tervezésben, vállalatértékelésben, számviteli beszámolók elemzésében, adatok kezelésében való jártasság előnyt jelent;
  • MS Excel, PowerPoint készségszintű használata;
  • analitikus gondolkodás, kiváló kommunikációs képesség;

Amit ajánlunk:

  • Szakmailag kiemelkedő csapat és csapatszellem
  • Vonzó és modern munkakörnyezet a MOM Parknál
  • Szakmai kihívást és fejlődési lehetőséget jelentő változatos projektek
  • Folyamatos képzés és háttértámogatás
  • Piacképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzával az alábbi linken jelentkezzen: